TAM HİZMET MARKASI VE YENİLİK AJANSI

Pazar için önemli olan ürün ve hizmetleri getirmek

bizim için, her proje,
yeni bir heyecan demek

Karşı tarafca yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri malesef üstlenmiyoruz.

her adımda,
açık iletişime inanırız

Projeyi fazla ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere maksimum çaba sarfederiz. 

Biz marka kuran deneyim tasarım stüdyosuyuz

Dijital önderlikli ve deneyime dayalı bir ekonomide, müşteriler bize geleceklerini tasarlamalarında ve yaratmalarında yardımcı olma konusunda yardımcı oluyorlar.

Dijital reklam ajansları bünyelerinde tasarım ve yazılım departmanlarını bulundururlar. Web grafikeri, front-end geliştiriciler ve back-end geliştiricilerden oluşan ekipleri ile, web sitesi, email bültenleri, bannerlar, web tabanlı çalışan yazılımlar geliştirirler. En yaygın reklam ajansı tipidir. Birçoğu aşağıda belirtilen alanlarda da müşterilerine destek verir.

image
image
01

Marka
Geliştirme

Marka stratejisine zengin ve somut bir boyut tasarlamak, kendini ifade etmesini ve duyularla ilgi çekici bir şekilde algılanmasını sağlıyor.

02

Kurumsal
Kimlik

Tüm tasarımda, takip ettiğimiz bir süreç var ve müşterilerin şirketlerini daha anlamlı bir şekilde anlamalarına yardımcı olan tekliflerimizi sunuyoruz.

03

Web
Geliştirme

İşletmeniz için işlevsel web siteleri planlıyor, tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Sitelerimiz sağlam, tamamen standartlara uyumlu ve temiz bir şekilde tasarlanmıştır.

STRATEJİ, TASARIMCI VE TEKNOLOJİ EKİBİ

Takımınızın bir uzantısı olacağız

Hırslı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz. Birlikte harika bir şey inşa etmeyi çok isteriz.